Partneri

slovensko@konopnybeton.sk
0918 739 700
Gregor Galeta

Naša platforma disponuje databázou rôznych profesií v súvislosti s konopným betónom, avšak nepreberá zodpovednosť za výsledok práce zhotoviteľa. V prípade negatívnej skúsenosti odporúčame skúsenosť nahlásiť, aby sme vykonali príslušné opatrenia, prípadne danú osobu alebo subjekt vyradili z našej databázy.

Architekti konopného betónu

Ing. arch. Pavol Mészáros - Architekt konopných domov

Arch. Štúdio ZPR ( Zoidberg Projekt, s.r.o. )

Kompletná dokumentácia pre stavebné povolenie - Realizačný projekt - Stavebný dozor pre konopný betón...


Lokalita: východné Slovensko, Košice
Kontakt: +421 948 904 432 | pavol@zpr.sk
Status: Konopný dom vo výstavbe
Zobraziť viac

Rozsah služieb:
Architektúra, urbanizmus, animácia, ekológia. Sme nezávislá skupina spolupracujúcich osôb. Zabezpečujeme komplexné služby pre riešenie prírode blízkych stavieb, od územnoplánovacích dokumentácií až po stavebné a realizačné projekty, dohľad a konzultácie pri realizácií stavieb.

Zameranie:
Prioritou je je používanie lokálnych materiálov pri výstavbe, od dreva, slamy, hliny, až po konope. Podporujeme rozvoj lokálneho obchodu a budeme radi, ak budú pribúdať producenti základných materiálov. V obchodnej činnosti sme zastrešení spoločnosťou Zoidberg Projekt s.r.o.

Vízia pre konopný betón:
Považujeme konopný betón za jednu vynikajúcu alternatívu pre stavbu obvodových tepelne izolovaných stien, vždy však hľadáme riešenie, ktoré je ideálne pre konkrétnu lokalitu, konkrétne podmienky a možnosti.

Web: www.zpr.sk

Drevené konštrukcie pre konopný betón

Doplníme čoskoro

Remeselníci prírodných materiálov

Doplníme čoskoro